Rendezvények dátum szerint

Szűrő Rendezvények a mai naptól
Az aktuális év összes rendezvénye

2018
aug
19.

A Holle Anyó Színház előadása (Fertőendréd)

2018
aug
19.

Könyvtári barkácsolás (Fertőendréd)

2018
aug
19.

A Pántlika Néptáncegyüttes előadása (Rábaszentmihály)

2018
aug
19.

Interaktív gyermekműsor (Markotabödöge)

2018
aug
24.

Könyvtári barkácsolás (Lázi)

2018
aug
26.

"Különböző korok zenéje" - hangverseny (Veszprémvarsány)

2018
aug
27.

Könyvtári kézműves foglalkozás (Mosonudvar)

2018
szept
01.

A Csemete Bábszínház előadása (Répcevis)

2018
szept
06.

Kerekítő mondókás móka (Dénesfa)

2018
szept
07.

A Mosolyra Hangolók együttes koncertje (Fertőszéplak)

2018
szept
08.

Megzenésített versek előadása (Vág)

2018
szept
08.

Hagyományőrző néptánc bemutató (Kópháza)

2018
szept
08.

A Csemete Bábszínház előadása (Kópháza)

2018
szept
08.

Könyvtári kézműves foglalkozás (Abda)

2018
szept
10.

Rendhagyó irodalomóra (Mezőörs)

2018
szept
10.

Mónus Ágnes előadása (Écs)

2018
szept
11.

Rendhagyó irodalomóra (Rábapordány)

2018
szept
12.

Dr. Lanczendorfer Zsuzsanna előadása (Dunasziget)

2018
szept
12.

Kreatív kézműves foglalkozás (Bezi)

2018
szept
14.

A Hangraforgó együttes koncertje (Dunaremete)

2018
szept
15.

A Holle Anyó Színház előadása (Nagybajcs)

2018
szept
15.

Kreatív kézműves foglalkozás (Nagybajcs)

2018
szept
16.

A Csemete Bábszínház előadása (Sopronkövesd)

2018
szept
18.

Nagykutasi Viktor előadása (Bőny)

2018
szept
19.

Idősek napi műsor (Cirák)

2018
szept
19.

Játékos tevékenység a könyvtárban (Tápszentmiklós)

2018
szept
19.

Tormási Attila (Ribizli bóhoc) előadása (Sopronhorpács)

2018
szept
20.

A Holle Anyó Színház előadása (Rábaszentandrás)

2018
szept
20.

Papírszínházas gyermekfoglalkozás (Kajárpéc)

2018
szept
20.

Író-olvasó találkozó (Töltéstava)

2018
szept
21.

Nagykutasi Viktor előadása (Sobor)

2018
szept
22.

Kreatív kézműves foglalkozás (Rábapordány)

2018
szept
22.

Orbán Júlia előadása (Völcsej)

2018
szept
25.

Katinda Műhely (Pázmándfalu)

2018
szept
25.

Zenés előadás (Árpás)

2018
szept
27.

Rendhagyó irodalomóra (Gönyű)

2018
szept
27.

A Barangoló együttes előadása (Szárföld)

2018
szept
28.

A Holle Anyó Színház előadása (Vitnyéd)

2018
szept
28.

Az Aranykapu Zenekar gyermekkoncertje (Gönyű)

2018
szept
28.

Rendhagyó irodalomóra (Sopronhorpács)

2018
szept
28.

Rendhagyó irodalomóra (Egyházasfalu)

2018
szept
28.

A Holle Anyó Színház előadása (Püski)

2018
szept
29.

A Hangraforgó együttes előadása (Fertőhomok)

2018
szept
30.

Megzenésített versek előadása (Mórichida)

2018
okt
01.

Zenés interaktív gyermekműsor (Rábakecöl)

2018
okt
01.

Áldozó István előadása (Dunaremete)

2018
okt
02.

A Barangoló együttes előadása (Koroncó)

2018
okt
03.

Orbán Júlia előadása (Fertőd)

2018
okt
04.

Könyvtári barkácsolás (Dunaszentpál)

2018
okt
04.

A Hangraforgó együttes előadása (Rábatamási)

2018
okt
04.

Kreatív kézműves foglalkozás (Mérges)

2018
okt
06.

Dr. Lanczendorfer Zsuzsanna előadása (Mosonszentmiklós)

2018
okt
06.

Rendhagyó irodalomóra (Feketeerdő)

2018
okt
06.

Könyvtári barkácsolás (Mérges)

2018
okt
06.

Idősek napi műsor (Jobaháza)

2018
okt
07.

Katinda Műhely (Bőny)

2018
okt
07.

A Csemete Bábszínház előadása (Fertőd)

2018
okt
08.

Író-olvasó találkozó a könyvtárban (Máriakálnok)

2018
okt
09.

Szabados Éva előadása (Pér)

2018
okt
09.

Interaktív gyermekműsor (Lipót)

2018
okt
09.

Csizmadia István előadása (Zsira)

2018
okt
10.

Helytörténeti előadás (Kóny)

2018
okt
12.

A Holle Anyó Színház előadása (Csikvánd)

2018
okt
12.

Interaktív gyermekműsor (Egyházasfalu)

2018
okt
12.

Dr. Kőrös Erzsébet előadása (Rajka)

2018
okt
13.

Rendhagyó irodalomóra (Bezenye)

2018
okt
13.

Az Európa Koncert Szalonzenekar műsora (Bogyoszló)

2018
okt
13.

Megzenésített versek előadása (Bősárkány)

2018
okt
13.

Kreatív kézműves foglalkozás (Ágfalva)

2018
okt
13.

Idősek napi műsor (Pusztacsalád)

2018
okt
13.

Dr. Lanczendorfer Zsuzsanna előadása (Öttevény)

2018
okt
15.

Zenés interaktív gyermekműsor (Bakonyszentlászló)

2018
okt
16.

Csikó Teodóra és Takács Zoltán előadása (Győrsövényház)

2018
okt
16.

Rendhagyó irodalomóra (Nagycenk)

2018
okt
17.

Nagykutasi Viktor előadása (Szilsárkány)

2018
okt
19.

Megzenésített versek előadása (Mosonudvar)

2018
okt
19.

A Hangraforgó együttes előadása (Hédervár)

2018
okt
19.

Csikó Teodóra és Takács Zoltán előadása (Röjtökmuzsaj)

2018
okt
19.

A Barangoló együttes előadása (Röjtökmuzsaj)

2018
okt
19.

Könyvtári kézműves foglalkozás (Szárföld)

2018
okt
19.

Katinda Műhely (Bezi)

2018
okt
20.

Csikó Teodóra és Takács Zoltán előadása (Rábaszentandrás)

2018
okt
20.

A Hangraforgó együttes előadása (Kisbodak)

2018
okt
20.

A Mosolyra Hangolók együttes koncertje (Bakonygyirót)

2018
okt
23.

Áldozó István előadása (Mosonszentmiklós)

2018
okt
25.

Telegdi Ágnes előadása (Nagycenk)

2018
okt
25.

Könyvbemutató (Szakony)

2018
okt
25.

Dr. Lanczendorfer Zsuzsanna előadása (Veszprémvarsány)

2018
okt
26.

Könyvtári barkácsolás (Fertőboz)

2018
okt
27.

Idősek napi műsor (Pázmándfalu)

2018
nov
06.

Világosné Rozsonits Erika előadása (Nagyszentjános)

2018
nov
07.

Rendhagyó irodalomóra (Szilsárkány)

2018
nov
08.

A Csemete Bábszínház előadása (Mihályi)

2018
nov
09.

A Holle Anyó Színház előadása (Bezenye)

2018
nov
09.

Idősek napi műsor (Várbalog)

2018
nov
09.

Áldozó István előadása (Répcevis)

2018
nov
10.

A Holle Anyó Színház előadása (Petőháza)

2018
nov
10.

Bábelőadás gyerekeknek (Gyömöre)

2018
nov
10.

Csikó Teodóra és Takács Zoltán előadása (Mosonszentmiklós)

2018
nov
10.

Kreatív kézműves foglalkozás (Mihályi)

2018
nov
10.

Huzella Péter zenés műsora (Töltéstava)

2018
nov
11.

"Ludas Matyi" - a Holdszínház előadása (Cakóháza)

2018
nov
12.

Kreatív kézműves foglalkozás (Rétalap)

2018
nov
14.

A Csemete Bábszínház gyermekműsora (Fertőszéplak)

2018
nov
14.

A Holle Anyó Színház előadása (Mecsér)

2018
nov
15.

A Csemete Bábszínház gyermekműsora (Győrladamér)

2018
nov
15.

Könyvtári kézműves foglalkozás (Győrasszonyfa)

2018
nov
15.

Rendhagyó történelemóra (Táp)

2018
nov
15.

A Büki Női Énekkar műsora (Szakony)

2018
nov
16.

Barkácsolás a könyvtárban (Darnózseli)

2018
nov
17.

Könyvtári barkácsolás (Vadosfa)

2018
nov
17.

Idősek napi műsor (Pinnye)

2018
nov
17.

Gyermekdal csokor - összeállítás (Bakonypéterd)

2018
nov
22.

Mónus Ágnes előadása (Fertőd)

2018
nov
23.

A Szegedi Látványszínház gyermekműsora (Rábapordány)

2018
nov
23.

Könyvtári kézműves foglalkozás (Kisfalud)

2018
nov
24.

Megzenésített versek előadása (Tényő)

2018
nov
24.

Adventi koncert (Cirák)

2018
nov
24.

Kulcsár Béla előadása (Kisbabot)

2018
nov
24.

Helytörténeti előadás (Dunaszeg)

2018
nov
24.

Idősek napi műsor (Tárnokréti)

2018
nov
25.

Kulcsár Béla előadása (Nagybajcs)

2018
nov
26.

Adventi barkácsolás és játszóház (Tápszentmiklós)

2018
nov
26.

Dr. Lanczendorfer Zsuzsanna előadása (Szerecseny)

2018
nov
28.

A Camerata Artissima koncertje (Kajárpéc)

2018
nov
30.

Tormási Attila (Ribizli bóhoc) előadása (Győrladamér)

2018
nov
30.

A Holle Anyó Színház előadása (Barbacs)

2018
nov
30.

Könyvtári kézműves foglalkozás (Gönyű)

2018
nov
30.

Interaktív színházi előadás (Máriakálnok)

2018
nov
30.

Vackor Kézműde (Rábaszentmihály)

2018
nov
30.

A Habakuk Bábszínház előadása (Pásztori)

2018
dec
01.

Rendhagyó irodalomóra (Dunasziget)

2018
dec
01.

Csikó Teodóra és Takács Zoltán előadása (Vásárosfalu)

2018
dec
01.

Bábelőadás gyerekeknek (Egyed)

2018
dec
01.

A Barangoló együttes előadása (Hövej)

2018
dec
01.

A Barangoló együttes előadása (Kóny)

2018
dec
01.

A Mosolyra Hangolók együttes koncertje (Rábakecöl)

2018
dec
01.

Karácsonyváró kézműves foglalkozás (Rábakecöl)

2018
dec
01.

Adventi kézműves foglalkozás (Sopronnémeti)

2018
dec
01.

Adventi kézműves foglalkozás (Kisbabot)

2018
dec
01.

Adventi készülődés (Tarjánpuszta)

2018
dec
01.

Vackor Kézműde (Öttevény)

2018
dec
01.

A Holle Anyó Színház előadása (Pásztori)

2018
dec
01.

A Mosolyra Hangolók együttes koncertje (Markotabödöge)

2018
dec
02.

A Holle Anyó Színház előadása (Cirák)

2018
dec
02.

Mikulásműsor (Jobaháza)

2018
dec
02.

Karácsonyváró kézműves foglalkozás (Fertőendréd)

2018
dec
02.

A Barangoló együttes előadása (Acsalag)

2018
dec
02.

A Csemete Bábszínház előadása (Pinnye)

2018
dec
02.

A Holle Anyó Színház előadása (Cakóháza)

2018
dec
02.

Vackor Kézműde (Ravazd)

2018
dec
02.

A Holle Anyó Színház előadása (Kópháza)

2018
dec
02.

A Holle Anyó Színház előadása (Tárnokréti)

2018
dec
03.

Bábelőadás gyerekeknek (Enese)

2018
dec
03.

Mikulásműsor (Károlyháza)

2018
dec
04.

Interaktív gyermekműsor (Dénesfa)

2018
dec
04.

Bábelőadás gyerekeknek (Dör)

2018
dec
04.

A Holle Anyó Színház előadása (Rétalap)

2018
dec
04.

Mikulásműsor gyerekeknek (Sobor)

2018
dec
04.

A Holle Anyó Színház előadása (Ravazd)

2018
dec
04.

A Holle Anyó Színház előadása (Páli)

2018
dec
05.

A Holle Anyó Színház előadása (Dunasziget)

2018
dec
05.

Interaktív gyermekműsor (Fertőboz)

2018
dec
05.

"Megjött a Mikulás!" - előadás (Potyond)

2018
dec
05.

Megzenésített versek előadása (Bágyogszovát)

2018
dec
05.

Bábelőadás gyerekeknek (Csikvánd)

2018
dec
05.

Mikulásműsor (Ágfalva)

2018
dec
05.

Kúnfi Kuncz László előadása (Sopronkövesd)

2018
dec
05.

A Habakuk Bábszínház előadása (Sarród)

2018
dec
05.

A Holle Anyó Színház előadása (Szerecseny)

2018
dec
05.

Mikulásműsor (Fehértó)

2018
dec
05.

Interaktív gyermekműsor (Rábatamási)

2018
dec
05.

"Rudolf, a rénszarvas" - gyermekműsor (Dunaszeg)

2018
dec
05.

Mikulásműsor (Vásárosfalu)

2018
dec
05.

Könyvtári kézműves foglalkozás (Vitnyéd)

2018
dec
05.

A Holle Anyó Színház gyermekműsora (Zsebeháza)

2018
dec
06.

A Habakuk Bábszínház előadása (Magyarkeresztúr)

2018
dec
06.

A Holle Anyó Színház előadása (Veszkény)

2018
dec
06.

Az Aranykapu Zenekar gyermekkoncertje (Feketeerdő)

2018
dec
06.

Megzenésített versek előadása (Sokorópátka)

2018
dec
06.

"Mazsola" - a Holdszínház előadása (Győrasszonyfa)

2018
dec
06.

Mikulásműsor (Bágyogszovát)

2018
dec
06.

Karácsonyi kézműves foglalkozás (Gyömöre)

2018
dec
06.

Mikulásműsor (Bakonypéterd)

2018
dec
06.

Adventi kézműves foglalkozás (Rábcakapi)

2018
dec
06.

A Holle Anyó Színház előadása (Tényő)

2018
dec
06.

A Csemete Bábszínház előadása (Agyagosszergény)

2018
dec
06.

Mikulásműsor (Tarjánpuszta)

2018
dec
06.

A Barangoló együttes előadása (Rábapatona)

2018
dec
06.

A Csemete Bábszínház előadása (Nagylózs)

2018
dec
06.

Vackor Kézműde (Babót)